Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : sales

Numer telefonu : +86 53288355555

Free call
Linia produkcyjna
 • Sodium (Potassium)Isoamyl Xanthate
 • Sodium(Potassium)Ethyl Xanthate
 • Sodium(Potassium)Isobutyl Xanthate
 • Sodium (Potassium)Isopropyl Xanthate
 • NaSH
Moce produkcyjne naszej firmy, jakość produktu i integralność linii produktów należą do wiodących krajowych odpowiedników. Wśród nich, XANTHATE, DITHIOPHOSPHATE, Z200, SODIUM SULFIDE, itp. Standardy produktów są wiodące w branży. Produkty chemiczne wytwarzane przez naszą spółkę grupy zajmują obecnie wiodącą pozycję na świecie, a leki wspomagające znajdują się na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Nowe produkty mogą być opracowywane zgodnie z potrzebami kopalni.

Mamy profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej dla każdej kopalni i otwieramy 24-godzinny serwis gorącej linii, aby zapewnić wskazówki dotyczące różnych problemów z flotacją odzwierciedlonych przez każdą kopalnię. I zgodnie z potrzebami klientów, za pierwszym razem spieszymy się z kopalnią i będziemy komunikować się intymnie z klientami, wykorzystując eksperymenty naukowe w celu rozwiązania problemów spowodowanych doświadczeniem i zapewnienia, aby użytkownicy mogli szybko i wygodnie używać leku.

I. Procedura kontroli zamówień
1. Cel
Ta procedura określa wymagania kontroli dla procesu zaopatrzenia. Ma to na celu zapewnienie, że zakupione surowce i materiały pomocnicze spełniają wymagania, zapobiegają zakupowi produktów niespełniających norm i kontrolują proces zakupu.
2 Zakres zastosowania
Ta procedura dotyczy zamówień na surowce i materiały pomocnicze wymagane przez firmę, oceny dostawcy i weryfikacji produktu.
3 obowiązki
3.1 Dział zakupów jest centralnym działem zarządzania zakupami materiałów. Odpowiedzialny za organizację oceny dostawcy, odpowiedzialny za przygotowanie wymaganych przez firmę surowców, plan zaopatrzenia w materiały pomocnicze i realizację zamówień na produkt.
3.2 Dział urządzeń energetycznych, dział kontroli jakości i ochrony środowiska oraz dział technologii produkcji uczestniczą w przeglądzie dostawcy i są odpowiedzialni za kontrolę i weryfikację zakupu.

3.3 Ministerstwo Sprzętu Energetycznego, Ministerstwo Kontroli Jakości i Ochrony Środowiska oraz Ministerstwo Technologii Produkcji są odpowiedzialne za formułowanie norm dotyczących zamówień i wymagań technicznych dotyczących surowców i materiałów pomocniczych oraz udział w ocenie dostawcy.
3.4 Dział Technologii Produkcji jest odpowiedzialny za przygotowanie aplikacji materiałowych, udział w ocenach dostawców i dostarczanie raportów na temat użytkowania zakupionych produktów.


Główne Produkty:
Seria Flotation, Seria Frother, Modyfikator, Estry, WaterTreat Agent, Seria Flocculant itp.


OEM / ODM
 • Fabryka
 • Fabryka
 • Fabryka
Produkty chemiczne wytwarzane przez naszą spółkę grupy zajmują obecnie wiodącą pozycję na świecie, a surowe produkty chemiczne, takie jak środki wzbogacające, są absolutnie na najwyższym poziomie w Chinach. Na przykład produkty na bazie merkapto produkowane przez naszą firmę mają roczną zdolność produkcyjną przekraczającą 100 000 ton, co plasuje się na pierwszym miejscu w Chinach pod względem dokładności i wydajności, a także na absolutnej wiodącej pozycji na świecie. Globalni klienci, niezależnie od tego, czy są Chile kopalnia miedzi lub japońska firma Mitsui Chemicals są długoterminowymi klientami naszej firmy. Wśród nich wymagania dotyczące dokładności Mitsui Chemicals dla produktów opartych na merkapto osiągnęły dokładność od 99,9996 do 99,9999, i możemy je spełnić. Opieramy się na zaletach skali, poprawiamy jakość produktów, obniżamy ceny produktów i dostarczamy krajowym przedsiębiorstwom wydobywczym tanie i wysokiej jakości produkty. Nasze hasło to: jakość eksportu, cena krajowa. Środek spieniający (olej nr 2), ksantan, czarny lek, seria 012, flokulant produkowane przez naszą firmę są wytwarzane najnowszą metodą, która nie tylko gwarantuje jakość produktu, ale także poprawia ochronę środowiska produktu. Jako pierwszy w branży przeszedł certyfikację systemu jakości środowiska, aby zminimalizować zanieczyszczenie środowiska i stres związany z produktami wzbogacania.
Stajemy w pozycji rozważanej dla użytkownika, zmieniamy poprzedni tryb produkcji i dodajemy urządzenia do suszenia, dzięki czemu ksantan butylu naszej firmy został poddany procesowi ziarnistego pyłu-płatkowatego, co w pełni gwarantuje użytkownikowi Wygoda i szybkość, zmniejsza ilość wdychany pył i może zmaksymalizować wydajność i jakość produktu oraz obniżyć koszty użytkowania.

R & D
 • Environmentally Friendly Green Factory
 • Advanced factory
 • Quality factory
Mamy profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej dla każdej kopalni i otwieramy 24-godzinny serwis gorącej linii , aby zapewnić wskazówki dotyczące różnych problemów z flotacją odzwierciedlonych przez każdą kopalnię. I zgodnie z potrzebami klientów, spieszymy do kopalni po raz pierwszy i komunikujemy się intymnie z klientami, wykorzystując eksperymenty naukowe w celu rozwiązania problemów spowodowanych doświadczeniem i zapewnienia, że ​​użytkownicy mogą wygodnie i szybko używać leku.

 • „Usługa na całe życie”: wizyta klienta w celu dostarczenia rozwiązania problemów technicznych;
 • „Usługa dynamiczna”: co pewien czas odwiedzanie klienta w celu zrozumienia sytuacji działania naszych produktów;
 • „Usługa sieciowa”: dzielenie się informacjami o zapasach z klientem przez telefon i e-mail, aby zmniejszyć presję na zapasy i zmniejszyć koszty;
 • „Usługa nierozsądna”: w przypadku problemu z produktem, jak najszybciej zostanie udzielona jasna odpowiedź, a jeśli to konieczne, przejdziemy na stronę, aby rozwiązać problem.

Po latach nieustających wysiłków nasza firma pojawiła się w branży ze swoim wyjątkowym urokiem i zajmuje wiodącą pozycję. W obliczu nowej sytuacji rynkowej dołożymy nieustannych starań i nadal będziemy grać dwie cechy: „jakość” i „obsługa”!

Produkty wytwarzane przez naszą firmę są wytwarzane najnowszymi metodami, które nie tylko gwarantują jakość produktów, ale także poprawiają ochronę środowiska produktów oraz minimalizują zanieczyszczenie i stres spowodowany przez produkty przetwarzania minerałów dla środowiska. Stajemy w pozycji rozważanej dla użytkownika, zmieniamy poprzedni tryb produkcji i dodajemy urządzenia do suszenia, dzięki czemu ksantan butylu naszej firmy został poddany procesom ziarnistym i łuszczącym się, w pełni zapewniając, że Wygodny i szybki, zmniejsza ilość wdychanego pyłu , i może zmaksymalizować wydajność i jakość produktu oraz obniżyć koszty użytkowania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

592459654@qq.com
18853558576